Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Akce na e-shopu

 


Odkazy

 Vlaštovka si klade za cíl být mezičlánkem mezi tematickými stránkami, které se věnují mazlíčkům, chovatelství, opuštěným zvířatům, volně žijícím živočichům a přírodě. Na těchto stránkách naleznete vše z těchto specifických oborů.

 

 

Jsme český výrobce dřevěné-králíkárny.cz. Nabízíme Vám výrobu králíkárny rozdílných velikostí a provedení. Naší předností dřevěné králíkárny je jejich jednoduchost a variabilita. Naše dřevěné králíkárny splňují veškeré požadavky na kvalitní dřevěnou konstrukci králíkárny a jsou vyrobeny zcela z přírodních materiálů zdravotně nezávadných!

Logo katalogu

české internetové obchody, srovnání cen

 

Cz-pes.cz - stránky plné psů...

stránky plné psů

 

Hotel pro psy, kočky a jiná zvířata

www.psihotel-mk.cz

Hotel je situován na okraji lesa v klidném prostředí v katastru města Třemošná 3 km od Plzně směr Most

 

Chovatelská stanice Naše poupátko

Čemíny - Město Touškov nebo Chotíkov

Zabýváme se chovem dlouhosrstých jezevčíků, jejich výchovou a výcvikem včetně loveckého.

 

 

www.vycvikpsupraha.cz

"individuální lekce pro štěňata a psy s problémovým chováním. možnost trénování v místě vašeho bydliště, v rámci celé Prahy"

 

 

Agility Klub Trmice

Občanského sdružení agility v Ústí nad Labem -  Agility klub Trmice. Probíhá zde výcvik agility a dogdancingu.

 

Kynologický klub Moravičany

 

Nové logo

Základní kynlogická organizace Náchod - Sport

 

Na našem cvičišti se věnujeme výcviku všech plemen a to od základní poslušnosti, až po přípravu psů na různé kynologické zkoušky a soutěže. S využitím pozitivní motivace v podobě pamlsků, pochvaly a správného přístupu dokážeme vychovat opravdového psího kamaráda, kterého cvičení baví.

 

 

400. ZKO Stromovka a kynologického cvičiště.

Doufáme, že se Vám na našich stránkách bude líbit a že nás třeba navštívíte i s Vašimi čtyřnohými miláčky a zacvičíte si s námi!

 

Základní Kynologické Organizace Chrastava

 

poskytuje odbornou radu i pomoc a poskytuje konzultace v oboru chovu a výcviku psů.

Areál cvičiště se nachází na okraji Chrastavy na Vítkovské ulici u křižovatky s odbočkou na Vítkov a Václavice

 

Kynologický klub Koloveč

Náš kynologický klub se nachází na okraji obce Koloveč směrem k Srbicím. Klub vznikl v 50.letech 20.století. Kynologický klub Koloveč je společenství lidí, kteří se rádi setkávají nejen při výcviku. Klub se snaží vyvíjet celoroční aktivity pro prezentaci kynologického sportu jako jsou závody, zkoušky a výcvikové víkendy.

 

 

sportovní kynologie, záchranařina, agility, dogfrisbee

 

logo

 Psí škola a psí salón v Lysé nad Labem

 

 

Zabýváme se výcvikem psů v oblasti sportovní kynologie a agility.

 

KYNOLOGICKÝ KLUB VELKÁ BYSTŘICE / ČKS

Činnost kynologického klubu je zaměřena na sportovní a služební výcvik psů, řízený pro širokou veřejnost. Ročně uskutečníme několik zkouškových, chovatelských a výstavních akcí. Pro začátečníky se psy je v určené době připraven zkušený člen klubu k individuálnímu výcviku psa a zaškolení psovoda, což usnadňuje vzájemné soužití se psy získáním jejich ovladatelnosti.

 

Občanské kynologické sdružení  - Mladé České Budějovice

Areál občanského kynologického sdružení "Život se psem" se nachází na okraji čtvrti Suché Vrbné směrem ke hřbitovu v Mladém. Docházková vzdálenost ze Suchého Vrbného je asi 15 minut od zastávky autobusu č. 9 (konečná zastávka) a asi 10 minut od autobusové zastávky č. 10 (Tyršova).

 

Základní kynologická organizace Písek je dobrovolnou, neziskovou, zájmovou organizací, která organizuje výcvik psů, zabezpečuje propagaci chovu a výcviku psů, ochranu psů. Dále zajišťuje školení členů, soutěže, výkonnostní zkoušky, chovatelské a výcvikové zkoušky psů. ZKO napomáhá občanům města Písku při výchově psů a zároveň podporuje aktivní činnost členů formou sportovní kynologie.

Psí útulek Plzeň