Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odkazy

 Vlaštovka si klade za cíl být mezičlánkem mezi tematickými stránkami, které se věnují mazlíčkům, chovatelství, opuštěným zvířatům, volně žijícím živočichům a přírodě. Na těchto stránkách naleznete vše z těchto specifických oborů.

 

 

Jsme český výrobce dřevěné-králíkárny.cz. Nabízíme Vám výrobu králíkárny rozdílných velikostí a provedení. Naší předností dřevěné králíkárny je jejich jednoduchost a variabilita. Naše dřevěné králíkárny splňují veškeré požadavky na kvalitní dřevěnou konstrukci králíkárny a jsou vyrobeny zcela z přírodních materiálů zdravotně nezávadných!

Logo katalogu

české internetové obchody, srovnání cen

 

Cz-pes.cz - stránky plné psů...

stránky plné psů

 

Hotel pro psy, kočky a jiná zvířata

www.psihotel-mk.cz

Hotel je situován na okraji lesa v klidném prostředí v katastru města Třemošná 3 km od Plzně směr Most

 

Chovatelská stanice Naše poupátko

Čemíny - Město Touškov nebo Chotíkov

Zabýváme se chovem dlouhosrstých jezevčíků, jejich výchovou a výcvikem včetně loveckého.

 

 

www.vycvikpsupraha.cz

"individuální lekce pro štěňata a psy s problémovým chováním. možnost trénování v místě vašeho bydliště, v rámci celé Prahy"

 

 

Agility Klub Trmice

Občanského sdružení agility v Ústí nad Labem -  Agility klub Trmice. Probíhá zde výcvik agility a dogdancingu.

 

Kynologický klub Moravičany

 

Nové logo

Základní kynlogická organizace Náchod - Sport

 

Na našem cvičišti se věnujeme výcviku všech plemen a to od základní poslušnosti, až po přípravu psů na různé kynologické zkoušky a soutěže. S využitím pozitivní motivace v podobě pamlsků, pochvaly a správného přístupu dokážeme vychovat opravdového psího kamaráda, kterého cvičení baví.

 

 

400. ZKO Stromovka a kynologického cvičiště.

Doufáme, že se Vám na našich stránkách bude líbit a že nás třeba navštívíte i s Vašimi čtyřnohými miláčky a zacvičíte si s námi!

 

Základní Kynologické Organizace Chrastava

 

poskytuje odbornou radu i pomoc a poskytuje konzultace v oboru chovu a výcviku psů.

Areál cvičiště se nachází na okraji Chrastavy na Vítkovské ulici u křižovatky s odbočkou na Vítkov a Václavice

 

Kynologický klub Koloveč

Náš kynologický klub se nachází na okraji obce Koloveč směrem k Srbicím. Klub vznikl v 50.letech 20.století. Kynologický klub Koloveč je společenství lidí, kteří se rádi setkávají nejen při výcviku. Klub se snaží vyvíjet celoroční aktivity pro prezentaci kynologického sportu jako jsou závody, zkoušky a výcvikové víkendy.

 

 

sportovní kynologie, záchranařina, agility, dogfrisbee

 

logo

 Psí škola a psí salón v Lysé nad Labem

 

 

Zabýváme se výcvikem psů v oblasti sportovní kynologie a agility.

 

KYNOLOGICKÝ KLUB VELKÁ BYSTŘICE / ČKS

Činnost kynologického klubu je zaměřena na sportovní a služební výcvik psů, řízený pro širokou veřejnost. Ročně uskutečníme několik zkouškových, chovatelských a výstavních akcí. Pro začátečníky se psy je v určené době připraven zkušený člen klubu k individuálnímu výcviku psa a zaškolení psovoda, což usnadňuje vzájemné soužití se psy získáním jejich ovladatelnosti.

 

Občanské kynologické sdružení  - Mladé České Budějovice

Areál občanského kynologického sdružení "Život se psem" se nachází na okraji čtvrti Suché Vrbné směrem ke hřbitovu v Mladém. Docházková vzdálenost ze Suchého Vrbného je asi 15 minut od zastávky autobusu č. 9 (konečná zastávka) a asi 10 minut od autobusové zastávky č. 10 (Tyršova).

 

Základní kynologická organizace Písek je dobrovolnou, neziskovou, zájmovou organizací, která organizuje výcvik psů, zabezpečuje propagaci chovu a výcviku psů, ochranu psů. Dále zajišťuje školení členů, soutěže, výkonnostní zkoušky, chovatelské a výcvikové zkoušky psů. ZKO napomáhá občanům města Písku při výchově psů a zároveň podporuje aktivní činnost členů formou sportovní kynologie.

Psí útulek Plzeň