Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte ZDARMA

 

 

Obchodní podmínky

 

 

Provozovatel

Provozovatelem obchodu na www.lussi.cz a majitelem práv k němu je Lukáš Polanský, Budovatelů 560, 330 03 Chrást, okres Plzeň město, IČO 87595796.

Objednávka zboží

Můžete ji uskutečnit pomocí webových stránek www.lussi.cz, e-mailu lussi@lussi.cz, nebo telefonicky na tel. 606 089 646 (každý den od 8:00 do 16:00 hod.). Podmínkou vzniku kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím je odeslání písemné objednávky z e-shopu www.lussi.cz, nebo telefonické objednávce.
Elektronická objednávka je považována za návrh kupní smlouvy a pro její úplnou platnost je nutné její telefonické potvrzení ze strany prodávajícího. Objednávka dále slouží k rezervaci zboží.
Účelem potvrzení je ověření totožnosti kupujícího a kontrola sortimentu objednaného zboží, termínu dodání a cena zboží.
Pokud prodávající nepotvrdí kupujícímu všechny body elektronické, nebo písemné objednávky, nesouhlasí iniciály kupujícího, stává se neplatnou.
Na akční zboží se nevztahují žádné další slevy.
Zrušení objednávky po okamžiku uzavření kupní smlouvy je možné jen po předchozí dohodě dodavatele a zákazníka a za podmínek, které si vzájemně sjednají.

Platba za zboží

Zboží bude zaplaceno v hotovosti při převzetí nebo přes bankovní účet 115-2646600207/0100. Kupní cenu lze považovat za zaplacenou až v okamžiku, kdy je v plné výši uhrazena prodávajícímu nebo řidiči firmy Lussi.

Storno

Kupující má právo udělat storno objednávky bez udání zjevného důvodu před telefonickým nebo poštovním potvrzením objednávky.
Po závazném potvrzení má kupující právo odstoupit od objednávky v případě, že prodávající nesplní některou z podmínek související s dodáním objednaného zboží.
Prodávající má právo udělat storno objednávky z důvodu kdy se již zboží nevyrábí nebo došlo k výraznému zvýšení ceny u ceny dodavatele zboží.
Prodávající neprodleně kontaktuje kupujícího, aby ho informoval o vzniklé situaci.
Pokud je možná náhrada zboží podobného charakteru a ceny a dojde ke vzájemné dohodě, prodávající se snaží dodat toto zboží v původně dohodnutém termínu a ceně.

Dodací podmínky a převzetí zboží

Prodávající odešle zboží po obdržení elektronické nebo telefonické objednávky a ověření objednávky v co nejkratším termínu v závislosti na provozních možnostech a dostupnosti zboží od 2 do 7 dnů.
V případě, že prodávající nemůže odeslat zboží od obdržení objednávky do 7 dnů, kontaktuje kupujícího telefonicky nebo elektronickou poštou.
Prodávající zašle zboží na adresu uvedenou v objednávce. Za splnění dodávky se považuje doručení zboží na určenou adresu.
Náklady na doručení hradí prodávající při dodržení množstevních limitů kupujícím a cenu a způsob platby si zvolí při tvorbě objednávky s operátorkou prodávajícího.
Prodávající zajišťuje dopravu zboží na celém území České Republiky.

Záruka vrácení peněz

Jestliže zjistíte, že Vám objednané zboží nevyhovuje, máte možnost je vrátit do 14 dnů ode dne převzetí bez uvedení důvodu.

Podmínky vrácení peněz

1) Zboží musí být způsobilé k dalšímu prodeji.
2) U zboží musí být přiložena kopie dokladu o nákupu.

Expediční lhůty

Zboží, které je na skladě, expedujeme do 24 hodin (1 pracovní den) podle rozvozových linek. V případě, že zboží není okamžitě k dispozici, budeme zákazníka o termínu dodání informovat e-mailem nebo telefonicky. Zpravidla však lhůta v těchto případech nepřesahuje 7 dní. V naší nabídce je i zboží, jehož množství nejsme schopni dlouhodobě zagarantovat z důvodu jeho omezeného výskytu u našich dodavatelů.

Záruční podmínky

Výrobcem garantovaná minimální trvanlivost (uvedeno na obalu) u většiny dodávaných krmiv je 12 měsíců od data výroby, který je také uveden na obalu. Při standardním uskladnění a přepravě zboží, odpovídající druhu krmiva, si krmiva uchovávají své deklarované nutriční vlastnosti po celou dobu vyznačené trvanlivosti. Záruka se nevztahuje na škody vzniklé při neodborném zacházení zákazníka s krmivem nebo při nevhodném uskladnění krmiva u zákazníka. Záruka na spotřební zboží je 2 roky.

Reklamace

Dodané zboží si je kupující povinen prohlédnout neprodleně po převzetí zboží. Pokud kupující zjistí, že došlo k poškození zboží během přepravy, zboží od dopravce nepřevezme.
Pokud kupující potvrdí přepravci převzetí zboží, nelze při pozdějším zjištění poškozeného zboží během dopravy vymáhat na dopravci ani prodávajícím vzniklou škodu.
V případě zjištění závady informuje kupující prodejce neprodleně telefonicky. Zprávu o zjištěných závadách zašlete písemně nebo e-mailem na adresu prodejce. Zboží musí být po celou dobu reklamačního řízení skladováno a udržováno v souladu s podmínkami uvedenými na obalu, jinak nebude reklamace uznána.

Ochrana osobních údajů

Prodávající se zavazuje, že neposkytne údaje o kupujícím žádné třetí straně.
Odesláním objednávky v elektronickém obchodě Lussi.cz souhlasíte se shromažďováním informací o Vás a Vašich nákupech.
V případě, že dojde k poškození zabezpečení a do systému vnikne cizí osoba (hacker) prostřednictvím počítačové sítě internet, provozovatel elektronického obchodu nenese zodpovědnost za škody vzniklé tímto jednáním.
Pokud při Vaší první registraci zvolíte možnost zasílání informačních e-mailů, souhlasíte s tím, že můžete být informování o novinkách v našem e-shopu a mohou Vám být zasílány ceníky a speciální nabídky.
Pokud již nechcete dostávat tyto informace, zašlete zpět e-mail a do předmětu napište “NEZASÍLAT“.

Všeobecné obchodní podmínky

Kupující, kteří učiní závaznou objednávku stvrzují, že souhlasí s Obchodními podmínkami pro dodání zboží, které vyhlásí prodávající. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou závazné pro obě strany. Předmětem kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím je závazná objednávka ze strany kupujícího. Kupní smlouva vzniká samotným doručením zboží.
Naše firma si vyhrazuje právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od smlouvy odstoupit, a to i v době, kdy bylo zboží objednáno a to na základě změny kurzu zahraniční měny a změny ceny ze strany dodavatele. Stejná oprávnění si vyhrazuje i v případě, že výrobce přestane dodávat (dočasně nebo trvale) objednaný produkt.
Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.

   
 

Stisknutím tlačítka "Potvrzení objednávky" zároveň souhlasíte s obchodními podmínkami.

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

 

 „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

  „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz